play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    FunFM

  • cover play_arrow

    FunFM EXTRA

Ciekawostki

Gruba Awantura na Ostatniej Gali Cloud MMA!

today20 czerwca, 2024 11 5

Tło
share close

Na ostatniej Gali Cloud MMA doszło do poważnej awantury pomiędzy Świętym Mateuszem a Szachtą, która wstrząsnęła zarówno uczestnikami, jak i widzami. Konflikt, który narastał od dłuższego czasu, eskalował na gali Cloud MMA 5, stawiając obu zawodników w centrum uwagi.

Narastający Konflikt

Na wcześniejszych galach, Szachta wielokrotnie zaczepiał Mateusza, próbując go sprowokować do bójki. W jednym z incydentów, Szachta próbował kopnąć Mateusza w plecy, jednak szybka reakcja ochrony uniemożliwiła dalszy rozwój konfliktu.

Kulminacja na Gali Cloud MMA 5

Na ostatniej gali Cloud MMA 5, Mateusz zdecydował się wyjaśnić sprawę i podszedł do Szachty, pytając go, dlaczego próbował go kopnąć. Reakcja Szachty była nieoczekiwana i agresywna – uderzył Mateusza z zaskoczenia, co doprowadziło do wymiany ciosów i słów między nimi. Sytuacja szybko eskalowała, a obecni na gali widzowie byli świadkami niespodziewanej konfrontacji.

Czy Konflikt Zostanie Rozwiązany na Ringu?

Nie wiadomo jeszcze, czy ten konflikt zostanie rozwiązany na ringu, ale wiele wskazuje na to, że obie strony nie odpuszczą i będą dążyły do wyjaśnienia sprawy. Czy wkrótce zobaczymy pojedynek między Świętym Mateuszem a Szachtą? Czas pokaże.

Kim Jest Święty Mateusz?

Mateusz, znany jako Święty Mateusz, to utalentowany bokser, który rozpoczął treningi już w wieku 10 lat. W ciągu swojej kariery zdobył trzykrotnie tytuł Mistrza Polski, raz wicemistrza Polski oraz zajął 9. miejsce na Mistrzostwach Świata w Armenii. Jego karierę przerwał poważny wypadek samochodowy, po którym lekarze nie dawali mu nadziei na pełne wyzdrowienie. Jednak dzięki operacjom i intensywnej rehabilitacji, Mateusz wrócił do formy i kontynuuje treningi.

Święty Mateusz w Świecie Mediów

Mateusza można znaleźć na platformie TikTok jako Święty Mateusz, gdzie cieszy się dużą popularnością i utrzymuje dobre relacje z fanami. Jest również znany z bliskiego kontaktu ze swoim zespołem oraz z Zbigniewem Stonogą oraz LISO.

Życzenia Sukcesów

Życzymy Mateuszowi jak najszybszego rozwiązania konfliktu z Szachtą oraz dalszych sukcesów sportowych. Mamy nadzieję, że jego determinacja i talent przyniosą mu kolejne osiągnięcia na ringu.

Dla was, Radio Fun FM.

Napisane przez: Konrad

Oceń

Podobne posty

Komentarze do wpisu (0)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane


słuchaj w aplikacjach

0%