play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    FunFM

  • cover play_arrow

    FunFM EXTRA

Trance

Trance Odyssey

DJ NONAME

Tło
share close
Środa EXTRA 20:00 22:00

W „Trance Odyssey” przeniesiemy cię w podróż przez mistyczny świat hipnotyzujących dźwięków, transcendentnych melodii i ekstatycznych rytmów gatunku trance. To nie tylko audycja muzyczna, to wyjątkowe doświadczenie dźwiękowe, które wciągnie cię w wir emocji i pozwoli oderwać się od rzeczywistości.

Nasz Transcendentalny Mistrz, eksplorator granic trance’u, zabierze cię w podróż przez różne podgatunki tego elektryzującego gatunku – od klasycznych uplifting trance, przez melancholijne progressive, po energetyczne psy-trance. Każda audycja to pełna emocji dźwiękowa podróż, która przeniesie cię na wyższy poziom świadomości.

Zanurz się w hipnotycznych beatach, hipnotyzujących sekwencjach i hipnotycznym pulsie trance’u, który zbuduje most między twoją duszą a nieskończonymi przestrzeniami dźwięku. „Trance Odyssey” to nie tylko audycja, to podróż po krainie marzeń, w której czas zatrzymuje się, a muzyka staje się transcendentalnym przewodnikiem.

Ciesz się rozświetlającymi akordami, hipnotyzującymi arpeggiami i transcendentnymi wokalami, które zanurzą cię w głęboką relaksację, jednocześnie pobudzając twoje zmysły do intensywnego tańca. Dołącz do nas w „Trance Odyssey” i pozwól, by magiczne dźwięki trance’u wprowadziły cię w stan euforii i połączyły z kosmicznym pulsem muzycznej podróży.


Trance Odyssey załoga
Pokaż odcinkiTrance Odyssey wydarzenia


Przepraszam, na razie nic nie ma.

Oceń

słuchaj w aplikacjach

0%