play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    FunFM

  • cover play_arrow

    FunFM EXTRA

Electronic

Ethnic Electronics

Ethnic Electronics by DJ NONAME

Tło
share close
Piątek 19:00 22:00

Zapraszamy Cię na wyjątkową podróż dźwiękową, gdzie ukryte w rytmach dusze spotykają się w harmonii etnicznych brzmień i nowoczesnej elektroniki. W audycji „Etno-Elektronika” w Radiu Fun FM zanurzysz się w nastrojowych rytmach, które przeniosą Cię w krainę magicznych dźwięków.

Poczuj rytm plemiennych bębnów, przeplatanych organicznymi samplami i współczesną elektroniką, która tworzy unikalną mieszankę dźwięków. To wieczór, który obiecuje nie tylko wyjątkową muzykę, ale także przestrzeń do odkrywania bogactwa melodii, rzadko spotykanego w współczesnej elektronice.

W roli głównej tego muzycznego wydarzenia wystąpi niezwykły live act w wykonaniu DJ NONAME – DJ, który przenosi słuchaczy w muzyczną podróż pełną emocji i odkryć. Spodziewajcie się nie tylko dobrej muzyki, ale także dobrych ludzi, którzy razem stworzą niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego wieczoru.

Dołącz do nas w „Etno-Elektronice” na antenie Radia Fun FM i pozwól się ponieść falom dźwięków, które dotkną Twojej duszy i poruszą Twoje serce. To będzie wieczór, którego nie zapomnisz! 🎶✨


Ethnic Electronics załoga

Oceń

słuchaj w aplikacjach

0%