play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    FunFM

  • cover play_arrow

    FunFM EXTRA

Dariusz Tiger Michalczewski w coverze Bezdroża Sylwii Grzeszczak

Tło

Dariusz Tiger Michalczewski jest byłym pięściarzem. Mężczyzna ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi tytuły Mistrza Świata w kategoriach IBF, WBO i WBA. Swoją karierę zakończył w 2005 roku – w sumie odbył 50 walk zawodowych, z czego wygrał 48. To nie był jednak koniec medialnego życia sportowca. Tiger przez ostatnie lata działał charytatywnie, często mogliśmy go oglądać w różnych programach rozrywkowych i sportowych. Tym razem możemy go zobaczyć w zupełnie nowej roli.

Michalczewski śpiewa piosenkę Sylwii Grzeszczak

W lutym na YouTubie pojawił się cover piosenki Bezdroża Sylwii Grzeszczak. Zaśpiewali w nim Katarzyna Zarkesh i Dariusz Tiger Michalczewski. Chcecie posłuchać, jak pięściarz radzi sobie na wokalu?

 

Tiger już wcześniej miał możliwość pojawienia się w przemyśle muzycznym, jednak na innych zasadach niż teraz. W 1995 roku wystąpił w teledysku Marka Wahlberga – No Mercy, a w 1997 roku wziął udział w nagrywaniu singla Lady Pank – Niedawno. Nie powinno to dziwić, bowiem Dariusz Michalczewski przez 4 lata w szkole podstawowej śpiewał w szkolnym chórze. Później jeszcze w 2012 roku pojawił się w klipie do utworu So Wat U Wonna Do? (DOD feat. Hurragun Crew & Liroy).

Komentarze do wpisu (0)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane

słuchaj w aplikacjach

0%