play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
 • cover play_arrow

  FunFM

 • cover play_arrow

  FunFM EXTRA

Konkursy

Tło

 

 

Marzysz o wyjątkowym koncercie z udziałem DJ Dziekana? Mamy dla Ciebie świetną okazję, by wziąć udział w naszym konkursie i wygrać bilet wstępu na ten wyjątkowy event! Jedyne, co musisz zrobić, to być naszym słuchaczem oraz posiadać konto na platformie TikTok i uczestniczyć w naszym losowaniu.

Bądź obecny na wydarzeniach live naszych DJ. Codziennie jedna osoba z Top 1, otrzymuje szansę na wylosowanie biletu. Ale to nie wszystko! Oprócz biletu na to wydarzenie, wygrany otrzyma Bilet VIP, lożę na Backstage z DJ DZIEKANEM i DJ prowadzącymi imprezę oraz organizatorem, Voucher do wykorzystania w barze oraz zwrot za koszty dojazdu do Szczecina!

Regulamin konkursu:

 1. Uczestnictwo: Konkurs jest otwarty dla wszystkich naszych słuchaczy, którzy posiadają aktywną aplikację radia FunFM oraz znajdują się na platformie TikTok.

 2. Zasady: Aby wziąć udział, wystarczy być aktywnym słuchaczem na kanałach na żywo u naszych DJ na TikToku i zajmować pozycję top 1 wśród wszystkich uczestników. Na zakończenie każdego wydarzenia Live u naszych DJ, osoba 1 z TOP, zostaje zakwalifikowana do udziału w losowaniu. Każde TOP 1 zwiększa szansę uczestnika.

 3. Udział w Top 1 u DJ: Martin Glox, Matt Moratta, Mr.Mario, Dave Fury, DJ Konrad, DJ MATEO, NONAME. Audycje odbywają się według naszej ramówki dostępnej na naszej stronie funfm.pl.

 4. Losowanie: Losowanie odbędzie się podczas transmisji na żywo w dniu 20 maja o godz 18:00 na kanale TikTok DJ NONAME.

 5. Nagroda: Nagrodą jest jeden bilet wstępu VIP na koncert DJ Dziekana, który odbędzie się w Studenckim Klubie Pralnia w Szczecinie w dniu 25 maja 2024 roku. Ponadto wygrywający otrzyma Voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w barze oraz zwrot kosztów dojazdu w wysokości 100 zł. Zwrot 100 zł następuje zawsze bez potrzeby okazywania dowodu wydatków. Organizator nie pokrywa innych kosztów dojazdu. Kwota 100 zł jest kwotą nie podlegającą negocjacjom.

 6. Ogłoszenie wyników: Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą prywatnej wiadomości na platformie TikTok oraz ogłoszony publicznie na naszym profilu.

  Odbiór nagrody nastąpi w dniu eventu w klubie pralnia u organizatora.

 7. Zwycięzca, który nie zgłosi się po odbiór nagrody w Klubie Pralnia w dniu Eventu, nie będzie miał roszczeń do organizatora, a nagroda przepada. Nagrody nie możne przekazać lub darować innemu uczestnikowi ani innej osobie.

 8. Warunki ogólne: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu oraz terminu i miejsca przeprowadzenia konkursu. Wszelkie kwestie sporne będą rozstrzygane przez organizatora.

Weź udział w naszym konkursie, bądź aktywnym słuchaczem na TikToku i zdobądź szansę na wyjątkowy koncert z udziałem DJ Dziekana!

 

 

 
 
 
 

słuchaj w aplikacjach

0%