play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
 • cover play_arrow

  FunFM

 • cover play_arrow

  FunFM EXTRA

Kultura

Tło

kultura

RSS Polsat News – Wiadomości – Kultura
 • Pogrzeb Jerzego Stuhra. Najbliżsi pojawili się na ceremonii [ZDJĘCIA]
  Pogrzeb Jerzego Stuhra rozpoczął się w środę w południe w Krakowie. W kościele i przed świątynią pojawił się tłum żałobników. W ostatnim pożegnaniu wzięli udział najbliżsi aktora.
 • Startuje nowe pasmo poranne Polsatu. Wśród prowadzących gwiazdy stacji
  Jesienią w Polsacie startuje nowe pasmo poranne. Halo tu polsat będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary prezenterów, w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
 • Shannen Doherty nie żyje. Aktorka miała 53 lata
  Z przykrością potwierdzam śmierć Shannen Doherty. Przegrała walkę z chorobą - potwierdziła jej menadżerka Leslie Sloane. Aktorka zmarła w wieku 53 lat po długoletniej walce ze złośliwym nowotworem piersi. Była znana z występów w takich serialach jak Czarodziejki czy Beverly Hills, 90210.
 • Nie żyje Benji Gregory. Ciało gwiazdy serialu "Alf" znalezione w samochodzie
  Nie żyje Benji Gregory. Popularny aktor z sitcomu Alf został znaleziony w samochodzie na parkingu w amerykańskim stanie Arizona. Przyczyna jego śmierci nie została jeszcze ustalona, ale podejrzewany jest udar cieplny.
 • George Clooney o Joe Bidenie. Aktor zmienił zdanie
  - Uwielbiam Joe Bidena. (...) W ciągu ostatnich czterech lat wygrał wiele bitew. Ale jedyną bitwą, której nie może wygrać, jest walka z czasem - powiedział George Clooney. Znany aktor jest zadeklarowanym demokratą, we wcześniejszych latach wspierał kampanie Baracka Obamy czy Hillary Clinton. Teraz zaapelował o zmianę kandydata. - Nie wygramy w listopadzie z tym […]
 • Tak Jan Englert zapamiętał Jerzego Stuhra. "Doceniony i znienawidzony"
  - Był doceniony i jednocześnie znienawidzony przez niektórych, którzy nie lubią wystających ponad miernotę. Dawał sobie z tym radę, nie zawsze miał lekko - powiedział o Jerzym Stuhrze w rozmowie z Polsat News Jan Englert. Dodał, że na swojej drodze spotkał zaledwie kilka osób, które stwarzały rzeczywistość. - On niewątpliwie był artystą - podsumował.
 • Prezydent pożegnał Jerzego Stuhra. "Wyznaczył najlepsze standardy"
  Odszedł Jerzy Stuhr - wybitna Postać polskiej sceny teatralnej i filmowej - napisał prezydent Andrzej Duda w serwisie X. Swoją grą wyznaczył najlepsze standardy polskiego teatru i kina - dodał. Aktor Jerzy Stuhr zmarł we wtorek w wieku 77 lat.
 • Jeden z ostatnich wywiadów Jerzego Stuhra. Mówił o śmierci
  Jerzy Stuhr w ostatnim swoim wywiadzie otwarcie mówił o zmaganiach z chorobą i o wizji śmierci. - Wiedziałem, że wszystko za chwilę może się skończyć - wspominał na antenie TVP Info. W trudnych chwilach jego motywacją pozostawała rodzina.
 • Dyrektor Teatru Starego w Krakowie o Jerzym Stuhrze. "Żegnam osobistego mistrza"
  - Żegnam swojego osobistego mistrza. Jerzy Stuhr był opiekunem naszego roku, był reżyserem mojego dyplomu aktorskiego, podarował mi rolę Malvolia w Wieczorze trzech króli Szekspira. Wprowadził mnie w zawodowe życie aktorskie - tak o zmarłym Jerzym Stuhrze mówił w Polsat News Waldemar Raźniak, dyrektor Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie.
 • Feliks Falk wspomina Jerzego Stuhra. "Sypał żartami i dowcipami jak mało kto"
  Bliscy, znajomi i współpracownicy wspominają Jerzego Stuhra, który zmarł w wieku 77 lat. - Był ciepłym i pełnym humoru człowiekiem. Sypał różnymi żartami i dowcipami jak mało kto - powiedział reżyser i scenarzysta Feliks Falk.

słuchaj w aplikacjach

0%