play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    FunFM

  • cover play_arrow

    FunFM EXTRA

Chillout

Uwodzenie dźwiękiem

Prezentuje Marika Love

Tło
share close
Niedziela 18:00 22:00

Witajcie w naszej wyjątkowej audycji „Uwodzenie Dźwiękiem: Muzyka Miłości”, gdzie dźwięki stają się mową serca i melodyjne nuty kierują się prosto do duszy. To miejsce, gdzie miłość spotyka się z muzyką, tworząc niezwykłe emocjonalne połączenie.

W „Uwodzeniu Dźwiękiem” zapraszamy Was do magicznego świata muzyki miłości. Tutaj odkryjecie najpiękniejsze ballady, romantyczne kompozycje i nastrojowe utwory, które sprawią, że serca będą bić szybciej, a uśmiechy będą szerokie na twarzach.

To więcej niż tylko audycja radiowa – to podróż przez emocje, wspomnienia i marzenia. Każda melodia, każde słowo jest zaproszeniem do odkrycia głębszych uczuć i połączenia się z innymi poprzez wspólną miłość do muzyki.

Nasi prowadzący, pełni pasji i wrażliwości, przewodniczą nad tym muzycznym spotkaniem serc, prowadząc Was przez kolejne utwory, które rozpalą płomień miłości w Waszych duszach.

Przygotujcie się na wieczór pełen romantycznych wibracji, wzruszeń i niezapomnianych chwil spędzonych w muzycznej miłości. Dołączcie do nas w „Uwodzeniu Dźwiękiem: Muzyka Miłości” na antenie Radia Fun FM i pozwólcie się ponieść falom emocji i magii miłości, które towarzyszą nam za każdym dźwiękiem. 🎶❤️


Uwodzenie dźwiękiem załoga
Pokaż odcinkiOceń

słuchaj w aplikacjach

0%