play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    FunFM

  • cover play_arrow

    FunFM EXTRA

Club

DJ MIX MARATON

Start w każdy piątek o 6:00 FunFM EXTRA

Tło
share close
Piątek EXTRA 23:00 07:30

„DJ Mix Maraton” to audycja, która przenosi słuchaczy w niezwykłą podróż przez eklektyczne brzmienia muzyki klubowej, prezentowane przez najbardziej utalentowanych DJ-ów z całego świata. To niezrównane doświadczenie dźwiękowe, które łączy w sobie pasję, energię i ekscytację tanecznego podziemia.

Nasi doświadczeni prowadzący, zarażeni miłością do klubowych rytmów, zapraszają do udziału w niekończącym się maratonie muzycznym, w trakcie którego brzmienia house’u, techno, trance’u, drum and bassu i wielu innych gatunków miesza się w jedną niezapomnianą symfonię dźwięków.

„DJ Mix Maraton” to nie tylko audycja, to wyjątkowa okazja do zgłębienia różnorodności klubowej sceny muzycznej i odkrycia nowych artystów i producentów. Każdy odcinek to podróż przez sety pełne niespodzianek, innowacji i niepowtarzalnych mixów, które budzą taneczną ekstazę i inspirują do szaleństwa na parkiecie.

Dołącz do nas w „DJ Mix Maraton” i pozwól, by muzyczne wibracje przywołały w tobie instynkt taneczny i połączyły cię z pulsującym sercem klubowej kultury. To niezwykła podróż przez strumień dźwięków, która nigdy się nie kończy, bo muzyka klubowa jest wieczna.

Pokaż odcinkiDJ MIX MARATON wydarzenia


Przepraszam, na razie nic nie ma.

Oceń

słuchaj w aplikacjach

0%